İçeriğe geç

Şehirlerarası Taşımacılık

TAŞIMACILIK EVDEN EVE ŞEHİRLER ARASI

Şehirlerarası taşımacılık hizmetlerinde tercih ettiğimiz hizmetlerle, mesafeleriniz ne olursa olsun, eşyalarınız güvenli bir şekilde yeni adreslerinize gönderilecektir. Ev, ofis, işyeri, villa, fabrika gibi ulaşım hizmetlerine ek olarak, depolama hizmetlerinden de faydalanma imkanı var. Taşınmanız planlanan tarihten önce olmalıdır, ürünleriniz güvenli bir alanda saklanır.

Şehirlerarası Taşımacılık

Depolarımız güvenlik kameraları tarafından sürekli izlenir ve hijyen özelliklerine çok dikkat edilir. Bu alanda depolar sürekli havalandırılmakta ve eşyalarının temizlendiği kısımlar periyodik olarak yapılmaktadır. Bu bağlamda tüm ihtiyaçlarınız için en doğru çözümleri sunuyoruz ve tüm sorunlarınız için bireysel cevaplar veriyoruz. 

Evden eve şehirlerarası taşımacılık hizmeti. Şirketimiz planlama için özel bir planlama gerçekleştirmekte ve taşıma aşamalarını takiben planlama süreci tamamlanmaktadır. Bu hizmeti bir nakliye paketi olarak düşünebilirsiniz. Uygulama kapsamında hangi hizmetleri sağlıyoruz? Evden eve nakliye işleminin ilk aşaması demontaj ve paketleme işlemidir.

Bu aşamada, personelimiz evinizi veya işyerinizi ziyaret eder, bir araya getirilmiş eşyalarınızı çıkarır, eşyalarını toplar ve hiçbir şeye dokunmaz. Malları araca taşıma sürecinde, malınız güvenli bir şekilde paketlenmiş araçlara yerleştirilir. Araçlara yerleştirilen ürünleriniz, alınmasını istediğiniz yeni adresinize taşınıyor.

Öğeler yine araçtan güvenilir bir şekilde indirilir ve yeni ev veya işyerinize taşınır. Son aşamada, sökülmüş eşyalarınızın eski evinizden veya ofisinizden montajı tamamlanmış, diğer eşyalarınız evinize veya işyerinize yerleştirilmiş ve eviniz ya da işyeriniz yeni adresinize teslim edilmiştir.

Uzun Mesafe Şehirlerarası Taşımacılık

Şehirlerarası taşımacılık hizmeti sizin için çok avantajlı bir hizmet. Transfer sırasında size yardım edebilecek akrabalarınız varsa, şanslısınız, ama sadece yapacaksanız, yorulursunuz demektir. Bu süreçte size akrabalarınızın yokluğunu hissetmedik ve yanınızdayız. İkinci bir sorun, nakliye işlemi sırasında malların deformasyonu veya zarar görmesidir.

Varlıklarınız önünüzden sökülür, paketlenir ve aynı zamanda yeni adresinizde montaj ve yerleştirme işlemleri, varlığınızın zarar görüp görmediğini anında doğrulama imkanı sağlamak için yapılır. Evden eve ulaşım hizmetine ihtiyacınız varsa, iletişim numaralarımız, şubelerimiz veya sitemizdeki Teklif Al sayfasında bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Şehirlerarası Taşıma Avantajları

Evden eve ulaşım şehirlerarası güven ve tecrübe işidir. Birgül Nakliyat, müşterilerini bu durum için değerlendirirken, ev ve ofis eşyalarını güvencesi altında tutar. Şehirlerarası taşımacılık konusunda titizlikle çalıştığımız için endişelenmenize gerek yok. Şehirlerarası taşımacılığın uzunluğu nedeniyle, malların doğru bir şekilde ambalajlanması gerekir. Bu durumda müşteri memnuniyetini göz önünde bulundurur, mobilya ve diğer ürünleri özenle paketler ve yerleştirir. Mobilyalar mevcut evinizden özellikle sökülüyor.

Evin odasında hareket edecek, tekrar monte edilir. Tüm ürünleri sigorta ve nakliye şirketi garantisi altındadır. Ulaştırma, geniş ve çalışkan kadrosu ile sizlere en iyi ve en kaliteli hizmeti vermektedir. Birgül nakliye şirketimizle telefon görüşmesi yoluyla iletişime geçebilirsiniz. Yakın gelecekte, İzmir’deki nakliye ofislerini ve depolarını görebilirsiniz. Zamanının koşullarına geçmek için evden eve taşıma ile çalışıyor. Bu nedenle yaşadığınız evler ve eşyalarınız sizin için çok önemlidir. Eşyalarını sizin kadar önemseyen size sunuyoruz.

Şehirlerarası taşımacılık sektöründe, bu şirket önemli yerler kazandı ve mallarının güvenilir bir şekilde taşınmasını sağlar. Sadece şehir içinde değil, şehirler arasında da faaliyet gösteren bir şirkettir. Evinizi veya şehrinizi değiştirdiğinizde, zihniniz eşyaların üzerinde durur ve bu da sağlanan değişime uyum sağlamanın rahat bir yolunu kullanarak işinizi ortadan kaldırır. Tüm şirkette duyduğunuz nakliye felaketlerini unutacak ve güvenilirliğini gösteren şirket aracılığıyla sunulan hizmetin kalitesinden yararlanacaksınız.

Şehirlerarası Taşımacılık Ücretleri

Öğeler, en küçük parçaya bireysel çalışanlar tarafından dikkatlice paketlenir. Giysileriniz olası kaza veya deformasyonları önlemek için taşınabilir dolaplara yerleştirilir. Nakliye sırasında meydana gelebilecek olumsuzluklar ortadan kalkar. Sektördeki en iyi etkinliklerle ismini yazdırarak sizlere en kusursuz şekilde hizmet vermeye devam etti.

Bu aynı zamanda işlerin üretkenliğini, Türkiye Ulaştırma Hizmet Birliği’ne Ödül kazanan ilk nakliye şirketi biçiminde almıştır. En iyi şehirlerarası taşımacılık olarak, işini iyi yapan güler yüzlü ve deneyimli bir kadroya sahiptir. Bu nedenle, hizmet kalitesi için en önemli kriterleri sağlar. Ayrıca nakliyeyi doğru yaparak kalitesini gösterir ve güvenilirliği en üst seviyeye çıkar.

Birgül Nakliyat
NAKLİYE HİZMETİ İÇİN ARAYIN
Asansörlü Evden Eve Nakliye Hizmeti Alınız