İçeriğe geç

Misyonumuz & Vizyonumuz

BİRGÜL EVDEN EVE NAKLİYAT

Misyonumuz

Dünyada ve ülkemizde nakliyat sektörü ile ilgili tüm yenilikler ve gelişmelere ayak uydurarak firmamız bünyesinde çalışan tüm araç ve ekipmanımızı her zaman güncel tutmak ve buna paralel olarak firma nezdinde çalışan tüm personelin verilen evden eve nakliyat, ücretsiz ekspertiz, sigortalı taşımacılık, eşya ambalajlama ve eşya depolama gibi önemli unsurlarda kesintisiz eğitim vererek, eğitim düzeyini yukarıda tutmak ve müşteri ilişkileri ve problem çözme konusunda yeterli bilgi ve deneyime düzeyine ulaştırmaktır.

Evden Eve Eşya Taşımacılığı hizmetlerinde müşterinin tarafımıza ulaşması aşamasından başlayarak her basamakta müşteri memnuniyeti ve sürekli iletişim halinde bulunmayı temel hedef edindik. Memnun müşteri sayısının artışı, firma güvenilirliğini ve Nakliyat  sektöründeki  prestijimizi arttıracağı bilinicini hiç bir zaman aklımızdan çıkarmadık. Her müşterimize aynı samimiyet ve aynı hizmet kalitesi ile bugünlere geldik. Firmamızın kalitesini ve bizimle çalışan müşterilerimizin memnuniyetini sürekli arttırmak için sektörü ve gelişen teknolojileri günü gününe takip edip kendimizi sürekli yeniliyoruz..


Vizyonumuz

Faaliyette bulunduğumuz ev-ofis taşımacılığı sektöründe amacımız, BİRGÜL NAKLİYAT’ ta çalışmaktan mutluluk duyan personelimiz ile birlikte: “Yenilikçi, değişime ve gelişime açık, yaratıcı, çözüm odaklı, fark yaratan, değer katan, Türkiye’nin en saygın ve tanınmış markası olmaktır”Araştırma’cı, üreten, geliştiren, çağdaş, her zaman ileriye dönük çalışan, iletişim ve iş birliğini gerçekleştiren, kaliteli hale gelmek için olumlu değişim yaratan bir yönetim ve çalışma ortamında, sürekli gelişmeyi, temel amaç edinerek, verimli, kaliteli taşımacılık hizmetini müşteriye sunmak ve memnun müşteri kitlesini oluşturarak vizyonumuza ulaşmak.
Yurtiçi hizmet   verebilme gücü, gelişmiş hizmet alt yapısı, her türlü taşıma modu ve kapasitesi ile kapıdan kapıya yönelik çözüm ve uygulamaları, uzmanlık, bilgi, tecrübe ve sürdürebilir performans gerektiren lojistik   çözümleri, oluşturulan zengin müşteri portföyü ile, sektörel uzmanlığı ile lojistik sektöründe lider olmanın haklı gururunu yaşamaktadır.


Degerlerimiz

>Tutku

Geçmişten devraldığımız kazanımlar başarı ve liderliğimizin temelini oluşturur.
Esnek davranırız, öğrenmeye açığız ve her gün en yüksek performansı göstermeye hazırız.Yenilikçi çözümlere ve imkanlara ulaşmak amacıyla yaratıcılığı ve sıra dışı fikirleri teşvik ederiz.Çalışma arkadaşlarımızın yetkinlik ve potansiyellerini görür, onların performanslarını ve değer yaratmalarını destekleriz.Yaptığımız her işi tutkuyla yaparız.

>Saygı

Birbirimize bireysel ve ekip olarak güvenir, aynı takımın mensupları olarak hareket ederiz.Değişik olana sempati ile yaklaşırız.
Şirket içinde yoğun bir işbirliği yaşar, bilgi ve birikimlere yapıcı tepkiler veririz.
Müşterilerimizi, onların istek ve ihtiyaçlarını öngören, beklentilerini aşan mükemmellikte ürün ve hizmetlerle hayranlık derecesinde memnun ederiz.
Yüksek ahlaki değerlere her durumda kayıtsız şartsız bağlıyız.
Sözümüzü tutarız.Karşılıklı güvene dayanan ortaklıklara değer veririz.

>Dürüstlük

Davranışlarımızın temelini dürüstlük, adalet ve güvenilirlik oluşturur.
Yüksek ahlaki değerlere her durumda kayıtsız şartsız bağlıyız.
Sözümüzü tutarız.Karşılıklı güvene dayanan ortaklıklara değer veririz.
Sorumluluk üstlenir, birlikte verilen kararları savunuruz. Başarının gururunu paylaşırken hataların da sorumluluğunu üstlenir bu hataların düzeltilmesi için birbirimize destek oluruz.
Süreklilik ilkesi bize yol gösterir.
Şirketin karlı büyümesiyle topluma ve çevreye karşı sorumluluğumuzun gereklerini aynı zamanda gerçekleştirmeye çalışırız.

>Disiplin

Sonuçlara odaklanır, her zaman azim ve kararlılıkla bizi başarıya götürecek çözümleri ararız.
Alınan kararlara ve planlanan sürelere uyarız. Bir karar alındığında ona tam destek veririz.
Çalışmalarımızı en önemli konular üzerinde yoğunlaştırır, hızlı ve tutarlı bir şekilde uygulamaya geçeriz.
Şirket bünyesindeki örnek uygulamaları aktif olarak paylaşır, performansımızı geliştirmek için sürekli fırsatlar ararız.
Şirket çıkarlarını bireysel menfaat ve bölüm çıkarlarının önünde tutarız.
Öncülük ruhumuzun gücünü yenilikçi tutumumuzdan ve değişime açık olmamızdan alır.
Çalışma arkadaşlarımıza, müşterilerimize, tedarikçilerimize ve iş ortaklarımıza saygılı ve duyarlı davranırız.

Belgelerimiz sayfamız için tıklayın


 

Birgül Nakliyat
NAKLİYE HİZMETİ İÇİN ARAYIN
Asansörlü Evden Eve Nakliye Hizmeti Alınız