İçeriğe geç

Evden Eve Nakliyat

KUSURSUZ ASANSÖRLÜ TAŞIMACILIK

Evden eve nakliyat ,Taşımacılık sektöründe kırk yılı aşkın süredir Türkiye’nin tüm il ve ilçelerine evden eve nakliyat hizmetini kentsel olarak sunuyoruz. Kentsel ve şehirlerarası ulaşım hizmetlerinde bizi tercih eden binlerce müşterimizin profesyonel iş gücü, uygun fiyat ve ücretsiz sigorta ile nakliyesini gerçekleştiriyoruz. Birgül Nakliyat, evden eve taşıma talebinize göre eş güdümü planlar ve malınızın hassasiyetini aracın büyüklüğüne, malınızın hassasiyetine, ambalaj malzemesinin maliyetine göre alabilir. malınızın hassasiyeti ve malınızın hassasiyetini belirlemek için iş planlaması gibi malınızın değeri. Malın gideceği yeni yeri ziyaret edecek ve daha sonra doğabilecek riskleri en aza indireceksiniz.

Evden Eve NakliyatTüm bu çalışmalardan sonra, Birgül Evden Eve Nakliyat’ın tecrübesi, dileklerinizi dikkate alacak ve size yazılı bir teklif sunacaktır (bu yazılı teklif aynı anda sözleşmenin yerine geçecektir). Birgül, evden eve nakliyat doğru planlama ile zahmetsiz ve keyifli bir süreç ile yönetilebilir. Yaşanılması muhtemel problemleri  önceden bilmemiz sizin için büyük kolaylık sağlayacaktır. Evinizde bulunan bütün eşyalarınız değişik form ve ebattaki ambalaj ekipmanlarımız ile sayesinde doğru bir hazırlık süreci geçirilecektir. Tüm paketleme işlemleri sırasında numaralar verilir. Bir kolinin nereden alındığı ve içinde ne olduğu not edilir.

Sökülmesi gereken ve önceden montaj yapılan eşyalarınızın özenli bir şekilde sökülmesi demonte yapılması. Eşyaların nakliyat aracımıza götürülmesi. Eşyalar ile yolculuğumuzun başlaması. Yeni evinizin keşif için incelenmesi. Eşyalarınızın yeni yerinize götürülmesi. Kurulum montaj sürecinin bitmesi. Tüm bu hizmetleri şirketlerden alabilirsiniz. Şehirlerarası ve şehirlerarası taşımacılık her iki seçenek için de eşittir, malların maliyeti ve malların transferleri değişmektedir. En iyi fiyatı almak istiyorsanız telefon ile bizim bir kaç kısa sorumuza cevap vermeniz yeterlidir. Biz sizden aldığımız bilgiler ile size en doğru fiyatı vereceğiz

Eşya Toplama ve Kolileme Hizmetleri Hakkında

Evden Eve NakliyatEvden eve nakliye sırasında bir başka sorun da malları almaktır. Birçok insan için, şeyleri toplamak çok sıkıcı ve çok zaman alıyor. Nakliye şirketi aracılığıyla malların toplanması artık insanlara vurgu yapmıyor ve zamanlarını çalıyor. Aynı şekilde nakliye şirketi malları yeni yerlerine yerleştirmeye yardımcı olur. Bir bardak çay içmeni bekliyorum. Tüm ürünler nakliye şirketi tarafından güvenli bir şekilde taşınacak ve garanti edilecektir. Şehir İstanbul olsa bile, onu evden eve taşımak çok kolaydır. Kaliteli bir sevkiyat yapmak veya istediğiniz şeyi yapmak zor görünebilir.

Ancak son yıllarda sağlam adımlar atılmıştır. Eve taşınmakla siz ve en güçlü ulaşım aracınız hayatınızda yenilikçi bir şekilde devam edeceksiniz. Mak Mal Evinizden gelen organik ürünler, isteklerinize göre varış yerinize yönlendirilecektir. Mesafeler hiçbir zaman önemli değildir ve ulaşım hizmetinin ön saflarında sadece daha kaliteli bir hizmet ön plandadır. Adrese Ulaşım, Sizden aldığım tüm mal ve ürünler, teslimat adresine zarar vermeden, adrese zarar vermeden yapılacaktır. İnsanlar her zaman hedeflerine güvenle ulaşmak isterler. Şimdi, birçok garanti altında başarılı bir şekilde yapmak ve daha sağlam bir şekilde garanti etmek mümkün olacak.

Evinizden güvenli ellere göndermek istediğiniz herhangi bir ürünü göndermek istiyorsunuz. Bu sayede hedefe giderken kısa sürede sağlam taşıma çalışmaları gerçekleştirilir. Gelişmekte olan ağların ve taşımacılığın kalitesinin taşımacılık işine dahil edilmesi durumunda taşımacılık garantili bir şekilde yansıtılacaktır. Bu bağlamda evden eve ulaşım hizmetleri ve kalite güvencesi daha güvenli bir şekilde sağlanacaktır. Bu bakımdan, zaman ve rota farklılıklarını ayarlamak zor olmayacak ve bu hizmet orantılı ve daha hızlı bir şekilde gerçekleştirilecektir. İkisi arasındaki mesafeyi sorunsuz bir şekilde gönderme ve bu sorunu daha güvenli yaşamayacağınızdan emin olacaksınız. Ulaşım zor bir iştir.

Evden Eve Nakliyat Aşamaları

Evden Eve NakliyatBu arada, ekibi son derece şiddetli bir tik yaptı. Çatı bükme, dişli merdivenlerden oluşan bir evle aynı hizada gerçekleştirilir.

Bu önlemleri almadan, asansörün evinize monte edilemeyeceği anlaşılmaktadır. Bağırsakla ilgili önlem almak için bu ilave maliyetleri aşırı yüklemeyin.

Başka bir olasılık, şirkete iletmediğiniz her ayrıntı için ek ücret talep etmenizdir, çünkü maliyetler artar ve şirketin istediği seviyeye ulaşır. Fakat bu hareket size gerginlik ve ruhsal sinir olarak yansıyacaktır.

 Mobilyalar: Özel ekipler tarafından demontesi yapılan mobilyalar avrupadan ithal pet graft kâğıtlı havalı naylonlarla sarılarak plaka kartonlarla muhafaza edilir.

 Elbise: Gardolap içersinde askıda olan elbiseler tarafımızca yaptırılan ortasında taşıma askısı mevcut kolilerimize asılarak taşımaya hazır hale getirilir. Çekmeceler içersinde bulunan diğer elbiseler ise yatık elbise kolileri ile paketlenerek taşınır.

 Ayna – Cam ve Hassas Eşyalar: Özel beyaz kağıt ve yumuşak havaklı naylonlar ile sarılarak muhteviyatı yüksek koliler ile paketlenir. Büyük hacimli ayna ve cam için özel tahta sandıklar yapılır strafor ve köpükler ile beslenerek paketlenir.

 Yatak, Koltuk ve Sandalye: Bu tip eşyalar öncelikle strech ile kaplanır, avrupadan ithal pet graft kâğıtlı havalı naylon ve plaka kartonlar ile paket yapılır. Şifonyer, Yemek Masası,Komidin, Sehpa, Büfe, Camlı Vitrin: Bu mobilyalar öncelikle özel yapılan köpük profiller ile tüm köşeleri sarılır ve strech kullanılarak sabitlenir. Graft kağıtlı havalı naylonlarla sarıldıktan sonra plaka kartonlar ile muhafaza edilir.

 Beyaz Eşyalar: Demontesi yapılan beyaz eşyalar sabitleme vidaları takıldıktan sonra graft kağıtlı havalı naylonlar ile paketlenerek plaka kartonlar ile muhafaza edilir.

Elektronik Eşyalar

Evden Eve NakliyatKabloları sökülmüş elektronik eşyalar profesyonel ekiplerimiz tarafından graft kağıtlı havalı naylon, köpük ve beyaz kağıt ile sarılarak kolilenir veya sandıklanır.  Gerekli garantiler ve araçlar çok sağlam bir şekilde sağlanmalıdır. Hareketler insanların kafasında sorun olabilir, ancak yeni bir kalkınma ulaştırma ağı tarafından garanti edilir ve bu alanda uzman bir ekip tarafından garanti edilir. Bu çalışma daha sağlam olmalı, bu nedenle bu amaç için geliştirilen güçlü araçlar ile size güçlü bir güven ağı sağlanacaktır.Mobilya: Özel ekipmanla sökülmüş mobilyalar, karton kutularda saklanır ve Avrupa’dan ithal edilen evcil hayvanlar için greft kağıdı ile naylon hava ile sarılır.Giysiler: Dolapta asılı olan giysiler, askıyı yaptığımız kutuların ortasına asmak suretiyle yüklenmeye hazırdır. Çekmecelerdeki diğer elbiseler düz elbise kutuları ile paketlenir ve taşınır.

Ayna – Züccaciye ve hassasiyet: Özel beyaz kağıt ve yumuşak naylon ile sarılmış ve yüksek içeriği olan kutular ile paketlenmiştir. Özel ahşap sandıklar ayna ve büyük hacimli camlar için üretilmiştir ve polistiren köpük ve köpük ile paketlenmiştir.Yataklar, koltuklar ve sandalyeler: Bu tür mobilyaların ağırlıklı olarak Avrupa’dan ithal edilen strech ile kaplanmış, paketlenmiş hayvan, hava, naylon ve karton kutu aşılanmış. Şifoniyer, yemek masası, komodin, sehpa, şifoniyer, vitrin: bu mobilya ilk önce özel olarak üretilmiş köpük profilleriyle tüm köşelerine sarılmış ve strech ile sabitlenmiştir. Aşılı kağıt hava naylon ile sarıldıktan sonra, plaka karton ile saklanır.Beyaz Eşyalar: Sökülen ürünlerden üretilen beyaz eşyalar vidaları sabitledikten sonra aşılanmış kağıt, hava ve naylon ile paketlenir ve plaka karton ile saklanır.Elektronik donanımlar: profesyonel donanımlarımız, hava, köpük ve beyaz kağıt bulunan naylon kağıtla bağlantısı kesilmiş kablolarla elektronik kabloları paketleyebilir veya sarabilir.

Şamdan, lamba: İstenilen şamdan ve lambalar hazırlanmış ve beyaz kağıt ve köpükle doldurulmuş ahşap kutulara yerleştirilir.Antigua, seramik, porselen, boya, yağlı boya. Masa: Değerli ürünler için özel menteşe menteşeleri ve yumuşak kaplamalı ahşap kutular tarafımızdan üretilmiştir.Ayakkabı, çanta: ayakkabı ve çantalar beyaz kağıda sarılıdır. Ayakkabı ve çantaların ezilmesinden kaçınmak için yüksek miktarda küçük kutular kullanılır.Mutfak eşyaları: porselen tabaklar ve bardaklar yumuşak hava naylonla paketlenir ve ayrı olarak paketlenir. Diğer mutfak eşyaları beyaz kağıda sarılıp naylon hava ile beslenir ve yüksek içerikli karton kutular kullanılır.Banyo ve temizlik malzemeleri: Tüm banyo malzemeleri (havlu, parfüm, diş macunu, paspas, duş malzemeleri, elektrikli el aletleri) kaplanmıştır. Birgül Nakliyat kirli battaniye, silindirik kimyasal kutular ve benzeri ambalaj malzemeleri kullanmaz.

Birgül Nakliyat
NAKLİYE HİZMETİ İÇİN ARAYIN
Asansörlü Evden Eve Nakliye Hizmeti Alınız