İçeriğe geç

Fabrika Taşımacılığı

Profesyonel – Fabrika Taşıma

Fabrika taşımacılığı, Kurumsal taşımacılık  hizmetlerinde lider firma Birgül Transportation ile güvenli ve kaliteli fabrika taşımacılığı. Tecrübeli ve eğitimli kadromuzla, her şeyden önce, ürünleri fabrikanızdan bir yerden diğerine özenle ve hasarsız bir şekilde taşımak için bir telefona mümkün olduğunca yakın olduğumuzu onaylamak istiyoruz.Fabrika Taşımacılığı

Fabrikadaki makineler paketlenir ve taşınır – Bürodaki mobilyalar paketlenir ve taşınır – Bürodaki elektronik malzemeler paketlenir ve taşınır. – Forklift ile ağır yükler kamyona yüklenir. – Bilgisayarlar ve diğer dijital cihazlar güvenli bir şekilde paketlenir ve taşınır.

Fabrika nakliyesi için özel olarak eğitilmiş ekipman ve ekipmanınızla daha konforlu bir fabrika nakliyesi sağladınız. Birincisi, fabrika nakliyesinde, fabrika ofisinin bir kısmı, Avrupa’dan ithal edilen evcil hayvan greft kağıtları ile ambalajlarda taşınmaktadır.

Daha sonra, fabrikanın iş bölümleri büyük bir titizlikle hareket eder. Destekler diğer tarafta da aynı şekilde sökülüp takılır. Tutucudaki materyaller toplanır ve diğer taraftaki tutucuya yerleştirilir. Palet ürünleri ve fabrika makineleri için asansör araçlarında taşınır.

Fabrika Taşıma Hizmeti

Fabrika taşıma hizmetlerinin ağırlığını bilen bir firmayız! Fabrika taşımacılığı, diğer taşımacılık hizmetlerinden farklıdır. Birçok ulaştırma şirketi iş söz konusu olduğunda zaten uzak durmaktadır.

Fabrika TaşımacılığıÇünkü sadece işçilerin gücüyle yapılabilecek bir iş değil. Şirketimiz bu işi kolayca yürütebilmek için tüm şartlara sahiptir. İstenilen taşıma hizmetlerini yasal olarak talep ettiğiniz taşıma hizmetlerini gerekli belgeleri alarak gerçekleştirebiliriz.42 yıldan bu yana edindiğiniz tecrübelerden sonra fabrikanızın nakliyesi, firmamızdan öneri alabilirsiniz.

Birgül taşımaları ile çalışmak zorunda değilsiniz. Şirketimiz müşterileri olsun olmasın daima öneri ve önerilerde bulunur. Daha detaylı bilgi edinmek isterseniz, şirketimizin kurumsal web sitesine tıklayarak detaylı bilgi alabilirsiniz. Fabrika Taşımacılığı İşletme, farklı nakliye yöntemleriyle birlikte uygulanması gereken ve geniş bir filo ve profesyonel ekibine sahip şirketler tarafından üstesinden gelinebilecek bir iştir.

Makine ve diğer teçhizatların sökülmesi ve taşınması ve diğer teçhizatın transferi nedeniyle, teknik bilgi ve planlama gereklidir. Öte yandan, iş hızlı bir şekilde yapılır ve kurulumu gerçekleştirmek için fabrika en kısa sürede eski durumuna getirilmelidir.

Şehirlerarası Taşımacılık

Fabrika TaşımacılığıEk olarak, teknik ve elektrik sisteminin ön incelemesi bir zorunluluktur. Fabrika ve şirket nakliyesi için altyapı ve ekipman, fabrika nakliyesi için özel bir nakliye projesinin geliştirilmesiyle sürekli yenilenir. Şirketler sorgumuzu bulabilir. Makine ve diğer ekipmanların sökülmesi ve taşınması için teknik personel İstihdamımıza ek olarak, işletme için gerekli tüm araç ve ekipmanlara sahiptirler.

Fabrikanın faaliyeti ve taşınması gereken makine ve malların durumuna göre her şeyden önce keşif ile başlar. Müşterinin özel istekleri ve diğer detaylar üzerinde anlaşmaya varıldıktan sonra, fabrikayı taşımak için gereken filo belirlenir ve planlama yapılır. Sökülecek makineler ve istasyonlar varsa, sökme işlemi özel olarak eğitilmiş personel tarafından gerçekleştirilir. Ağır makine ve diğer malların taşıma aracına taşınması için yükleme, palet taşıma araçları ve asansörler kullanılarak yapılır.

Taşınan her şeyin zarar görmeden taşınması için özel güvenlik önlemleri vardır. Müşterinin talebi halinde, ürünler olası zararlara karşı bir sigorta ile sigortalanır. Fabrika taşımacılığının ciddi ve çalışkan bir iş olduğunun bilincinde olan şirketler, her türlü fabrikaya güvenle ve hızlı bir şekilde taşınmaktadır. Ayrıntılı bilgi almak ve ondan özel bir proje hazırlamasını istemek için taleplerinizi göndererek şirketinizle iletişim kurmanız yeterli olacaktır.

Bizi Hemen Arayın!   0212 880 44 49 – 0533 482 43 35
Fabrika Taşımacılığı Profesyonel Nakliye Hizmetleri

Birgül Nakliyat
NAKLİYE HİZMETİ İÇİN ARAYIN
Asansörlü Evden Eve Nakliye Hizmeti Alınız