İçeriğe geç

Asansörlü Taşıma

Nakliye Firması Asansörlü

Asansörlü taşıma aracı, binanın balkonuna veya odanın pencerelerine yerleştirilebilir. Binanızın önünde elektrik kablosu vb. Aşmamalı. Yük asansörünün yaklaşacağı yer çok fazla rampa olmamalıdır. Bina ile asansörlü araç arasındaki mesafe beşinci kata en fazla on metre, en fazla 4-5 metre ila beş veya on üç kat arasında olmalıdır. Şüphe durumunda, daha önce bir keşif gereklidir.

Balkonunuzdaki korkuluk camdan yapılmışsa, bize bildirin. Böylece özel cam aletlerimizi kullanabiliriz. Balkon altları kritik bir durumdur dikkatli olmak gerekir. Asansör yaklaşmazsa başka yöntemler kullanılmalıdır. Birgül Nakliyat sayesinde evden eve nakliyat asansörlü taşıma hizmetlerinin kalitesini ve bakımını yakalayın.

Taşımacılık sektörü, yeni bir bakış açısı getiren şirketlerden biri. Yenilikçi ve müşteri odaklı çalışma prensiplerimiz ve değişiklik yapmadıkça kalite anlayışımızla sizlere en iyi hizmeti sunmaya devam ediyoruz. Şirketimiz evden eve taşınırken duyarlı, hızlı ve çözüm odaklı yaklaşımlarına referansları arasına sürekli yenisini ekleyerek müşterilerine en uygun ödeme kolaylığını sağlamaktadır. Asansörlü taşıma sektörünün hizmetinde yedi uzun yıl boyunca tüm Türkiye taşımacılığını evden eve hizmet ediyor.

Evden eve transfer, evden eve ulaşım hizmetinin kalitesini hissediyor. Müşterilerimizi her şeyin üstünde tutuyor ve ürünlerini en hızlı ve en güvenli şekilde taşıyoruz. Özellikle ofisten ofisten depoya kadar hızlı ve güvenilir bir ulaşım hizmeti sunan müşteri odaklı çalışma anlayışı ile hizmet bekleyen müşterilerimize nakliye hizmeti sunuyoruz.

Taşımacılığın değerlendirilmesi, müşterinin beklentilerini öğrenmekte ve aynı zamanda ulaştırma işinin nasıl yapıldığına dair planlar yapmakta, bu hizmeti en yüksek dikkat ve kalite hizmetiyle sunmakta ve çözüm önerileri getirmektedir.

Taşıma Asansörleri

Şirketimiz personelini evinize veya iş yerinize göndererek, malların kapsadığı alan, taşıma koşulları ve taşıma işleminin fiyatları hakkında ayrıntılı bilgi veriyoruz. Tüm önlemlere ve detaylara dikkat etmeye rağmen, mülkünüzü olası her türlü acil durum veya olası kazaya karşı sigortalarız.

Ürün paketleme işlemi ambalajlanacak ürün tipine göre farklı ebatlarda karton kutular kullanılır. Cam elyaf, yatak yatakları için özel olarak hazırlanmış yatak kutuları, elbise için yatay askılara sahip uzun kutular, mobilya için kırılmış naylon, mobilya, kraft kağıdı, nakliye şirketleri gibi yüksek mukavemetli karton variller için kullanılır. Eşyalarınız sökülür ve profesyonel ekibimiz tarafından özenle paketlenir. Ambalaj malzemesi olarak, her zaman en iyi sonucu veren malzemeler seçilir.

Yükleme işlemi tamamlandığında, araçlar önceden belirlenmiş en kısa güvenli rotadan başlar. Eşyalarınızın korunmasına zarar vermemek için, eşyalarınızı aynı şehirdeki veya farklı bir yerdeki yeni taşıma adresinize güvenle taşıyacağız, sarsıntıları önlemek için yolda çok dikkatli ve yavaş hareket eden araçlar kullanacağız. . Hareketli adresinize vardığınızda dikkatinizi özenle arayacağız ve eşyalarınızı araçtan güvenle çıkaracağız.

Evden Eve Nakliyat Asansörlü Taşıma

Asansörlü TaşımaUlaşım, yüksek binalar için en büyük zorluktur. Elemanların boşaltılırken veya sökülürken hasar görmesi mümkündür. Sık sık bulunan iç asansörü kullanamama nedeniyle, ev aletleri, kırılmış ve değerli eşyalar için çok önemli olan bu durum asansör sistemimizde küçük bir sorundur.

Asansör sistemim sayesinde evinize uygun balkondan eşyalarınızı daha hızlı ve güvenli bir şekilde taşıyabiliriz. Bu şekilde, yer değiştirme işleminin daha kısa sürede tamamlandığından emin oluruz ve eşyalarınıza zarar vermekten kaçınırız.

Bizimle iletişim kurduğunuz andan itibaren sizinle anlaşmaya varılan randevu tarihinde, taşıyıcılarımız gerekli incelemeleri yapmak için evinize gelecek. Bu değerlendirme servisinin amacı, ulaşım fiyatını, hangi araçların mevcut olduğunu, kaç kişinin bulunması gerektiğini ve ne kadar sigorta alacağını belirlemektir.

Bu durumda, zeminin taşındığı malların nakliye bedelini belirleyen fiyat, bu hizmetin şehirlerarası kilometresi kaç kişinin fiyatını belirler. Ayrıca; Uzman paket, her bir madde için hangi paketi ve hangi paket malzemesini kullanacağınızı belirler. Bir sonraki politika; form ile size teslim edilecektir. Standart taşımacılık şirketlerinin evi taşımak için kullanılması, nakliye işleminin yanı sıra malların sonuçlarına da büyük bir meydan okumadır.

Asansörlü Taşıma Fiyatları

Eşsiz yapısı ile bu alanda uzmanlaşmış evden ev sektörüne transfer. Her ne kadar taşıma süreci neredeyse tüm zorlukları ve stresi ortadan kaldırsa da, hizmet veren severlerimiz, evden eve nakliyede uzmanlaşmış şirketler sayesinde ürünlere zarar verme ihtimalini sıfırladı.

Asansörlü Taşıma evden eve ulaşım, hem şehir içi ulaşımda hem de Türkiye’nin her yerindeki taşınan, kalifiye personel, modern araçlar yedik, ev taşıma hızıyla kolay bir zahmetsiz, platform kalitesi Eva ambalaj malzemesi sunan hizmet. Uzman kadromuz ile evden eve talepler, koltuklarını sigortalamış, özel eşyalarla beyaz eşya yatakları mobilya parçalarını sararak yapılmaktadır. Ayrıca, özel tasarımlı bardak tutucu plakalarımızın çalışmasını kolaylaştırmak için müşterilerimize her türlü taşıma, cam porselen ürünlerinize güvenle taşınır.

Memnun ola müşterinin en az 20 kişiyi çektiğine ve memnun olmayan müşterinin en az asansörlü taşıma katkıda bulunduğuna inanıyoruz. Firmamız her zaman sözünü desteklemektedir. Sözleşme, müşterilerimizle olan tüm taahhütlerimizin görüşmelerde kalmaması için düzenlenmiştir. Görüşülen kişilere ve aynı zamanda korsan çalışan adımızı kullanan firmalara dikkat etmenizi öneriyoruz.

Birgül Nakliyat
NAKLİYE HİZMETİ İÇİN ARAYIN
Asansörlü Evden Eve Nakliye Hizmeti Alınız